Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

switch components

Forsiden / Networks / switch components
Viser 1-60 av 90 produkter
SAFENET X2 to SFP+ Adaptor module
Varenr.: CVR-X2-SFP10G-C
Org. Artikel#: CVR-X2-SFP10G-C
452,-
565,-  inkl. mva
På lager
HPE X721 FB Fan Tray (Renew)
Varenr.: JL594AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL594A
696,-
870,-  inkl. mva
På lager
HP ProCurve 24-Port 10/100/1000 PoE+ zl Module *Bulk/Ref
Varenr.: J9307A-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: J9307A
724,-
905,-  inkl. mva
På lager
HPE X722 BF Fan Tray (Renew)
Varenr.: JL595AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL595A
859,-
1 073,75  inkl. mva
På lager
HPE HP 2PORT 10GBE A5500 LOCAL CON. MODULE
Varenr.: JD360BR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD360B
909,-
1 136,25  inkl. mva
På lager
947,-
1 183,75  inkl. mva
På lager
CISCO Catalyst 3K-X 1G Network Module
Varenr.: C3KX-NM-1G=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: C3KX-NM-1G=
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
1 008,-
1 260,-  inkl. mva
På lager
1 101,-
1 376,25  inkl. mva
På lager
HPE HP 2-Port 10-GbE A5500 Local Conn Module / 0231A0LV
Varenr.: JD360B
Org. Artikel#: JD360B
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
1 243,-
1 553,75  inkl. mva
På lager
HPE X711 Frt(prt)-Bck (pwr) HV Fan Tray *Renew*
Varenr.: JG552AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG552A
Produkt: Diverse
1 264,-
1 580,-  inkl. mva
På lager
HPE HP 5920AF-24XG Bk(pwr)-Frt Fn Tray, Renew
Varenr.: JG297AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG297A
1 477,-
1 846,25  inkl. mva
På lager
HPE HP X712 Bck(pwr)-Frt (prt) HV Fan Tray
Varenr.: JG553AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG553A
Produkt: Nettverksverktøy
1 564,-
1 955,-  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810 Switch Fan Tray (Aruba Renew)
Varenr.: JL088AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL088A
1 619,-
2 023,75  inkl. mva
På lager
HPE 5930-4Slt Front-t o-Back Fan Tray (Renew)
Varenr.: JH186AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JH186A
1 903,-
2 378,75  inkl. mva
På lager
HPE HP ProCurve Switch 5400zl 24p 10/100/1000 PoE Module - Expansionsmodul, Refurb.
Varenr.: J8702A-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: J8702A
1 977,-
2 471,25  inkl. mva
På lager
HPE HP 2920 2-Port 10GbT Module RENEW
Varenr.: J9732AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9732A
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
1 993,-
2 491,25  inkl. mva
På lager
2 011,-
2 513,75  inkl. mva
På lager
HPE 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Mod REFURB
Varenr.: J9534A-RF
Org. Artikel#: J9534A-RF
2 085,-
2 606,25  inkl. mva
På lager
Allied Telesis Stack-Cable AT-StackXS 1m
Varenr.: AT-STACKXS/1.0
Org. Artikel#: AT-STACKXS/1.0
2 299,-
2 873,75  inkl. mva
På lager
CISCO Catalyst 2960S Flexstack Stack, Wholesale
Varenr.: C2960S-STACK-WS
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: C2960S-STACK-WS
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
2 481,-
3 101,25  inkl. mva
På lager
HP ProCurve Switch 5400zl 4p 10GbE X2 Module, Refurb
Varenr.: J8707A-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: J8707A
2 559,-
3 198,75  inkl. mva
På lager
HP E630 Redundant and/or External Power Supply (ProCurve), RENEW
Varenr.: J9443AR
Produkttyp: Renew
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9443A
2 698,-
3 372,50  inkl. mva
På lager
2 812,-
3 515,-  inkl. mva
På lager
CISCO Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A
Varenr.: NIM-VAB-A=
Org. Artikel#: NIM-VAB-A=
2 872,-
3 590,-  inkl. mva
På lager
HPE HP 10500 Main Processing Unit RENEW
Varenr.: JC614AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JC614A
2 897,-
3 621,25  inkl. mva
På lager
HP ProCurve Switch zl 24p Mini-GBIC Module, Refurb.
Varenr.: J8706A-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: J8706A
3 113,-
3 891,25  inkl. mva
På lager
HPE HP 2920 2-Port 10GbT Module
Varenr.: J9732A
Org. Artikel#: J9732A
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
3 333,-
4 166,25  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 2920 2-port Stacking Mod
Varenr.: J9733AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9733A
3 479,-
4 348,75  inkl. mva
På lager
HPE FlexFabric 10Gb 2P 556FLR-SFP+ Adapter (Renew)
Varenr.: 727060-B21R
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: 727060-B21
3 522,-
4 402,50  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M 4-port Stacking Module
Varenr.: JL084A
Org. Artikel#: JL084A
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 0Mbps
3 641,-
4 551,25  inkl. mva
På lager
CISCO 8-port Layer 2 GE Switch
Varenr.: NIM-ES2-8=
Org. Artikel#: NIM-ES2-8=
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
3 726,-
4 657,50  inkl. mva
På lager
HPE FF 7900 1800w AC F-B PSU (Renew)
Varenr.: JG840AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JG840A
4 034,-
5 042,50  inkl. mva
På lager
CISCO Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional
SVANEN
Varenr.: C2960X-STACK=
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: C2960X-STACK=
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
4 167,-
5 208,75  inkl. mva
På lager
HP ProCurve 20-Port 10/100/1000 PoE+/4- port MiniGBIC zl Module *new bulk*
Varenr.: J9308A-RF
Produkttyp: Refurbish
Org. Artikel#: J9308A
4 298,-
5 372,50  inkl. mva
På lager
NETGEAR Switch NETGEAR ProSafe AXM761-10000S SFP+ Modul
Varenr.: AXM761-10000S
Org. Artikel#: AXM761-10000S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 420,-
5 525,-  inkl. mva
På lager
HP ProCurve 24-Port 10/100/1000 PoE+ zl Module *RENEW*
Varenr.: J9307AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9307A
4 430,-
5 537,50  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 2930M Stacking Module
Varenr.: JL325A
Org. Artikel#: JL325A
Produkt: Ethernet  -  Porter: 2  -  Hastighet: 1Gbps
4 631,-
5 788,75  inkl. mva
På lager
HPE HP 16-Port Gig-T A5800 Module *Renew*
Varenr.: JC094AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JC094A
5 099,-
6 373,75  inkl. mva
På lager
HPE HP - Expansionsmodul - 10 Gigabit EN - 10GBase-CX4 - 2 portar
Varenr.: J9149A
Org. Artikel#: J9149A
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
5 591,-
6 988,75  inkl. mva
På lager
CISCO Catalyst 2960-X FlexStack-Extended Fiber
Varenr.: C2960X-FIBER-STK=
Org. Artikel#: C2960X-FIBER-STK=
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
5 651,-
7 063,75  inkl. mva
På lager
HP HPE 10504 640Gbps Type B Fabric Module (HPE Renew)
Varenr.: JC751AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JC751A
5 739,-
7 173,75  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M 4SFP+ Module
Varenr.: JL083A
Org. Artikel#: JL083A
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 10Gbps
5 767,-
7 208,75  inkl. mva
På lager
HPE 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Mod, Renew
Varenr.: JD368BR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD368B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5 882,-
7 352,50  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M 4SFP+ Module, RENEW
Varenr.: JL083AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL083A
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 10Gbps
5 940,-
7 425,-  inkl. mva
På lager
HPE HP 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module
Varenr.: JH157AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JH157A
6 319,-
7 898,75  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 5400R Management Module *bulk*
Varenr.: J9827AB
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: J9827A
Produkt: Diverse
6 336,-
7 920,-  inkl. mva
På lager
HPE Procurve 10gb 2port-CX4 Module for 3500
Varenr.: J8694A
Org. Artikel#: J8694A
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 10Gbps
6 989,-
8 736,25  inkl. mva
På lager
HPE HP 5130/5510 10GBASE-T 2-port Modul RENEW
Varenr.: JH156AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JH156A
7 017,-
8 771,25  inkl. mva
På lager
JUNIPER EX4300 4-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module
Varenr.: EX-UM-4X4SFP
Org. Artikel#: EX-UM-4X4SFP
7 137,-
8 921,25  inkl. mva
På lager
HP ProCurve Switch ZL 20 GIG-T + 4 MGBIC Mod, Refurb.
Varenr.: J8705A-RF
Produkttyp: Refurbish
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J8705A
8 024,-
10 030,-  inkl. mva
På lager
AVAYA MM717 24 Port DCP Media Module Non GSA
Varenr.: 700501048
Org. Artikel#: 700501048
8 161,-
10 201,25  inkl. mva
På lager
HPE 7510 Switch Chassis (Renew)
Varenr.: JD238BR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD238B
8 296,-
10 370,-  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte BULK
Varenr.: JL081AB
Produkttyp: Bulk
Org. Artikel#: JL081A
8 556,-
10 695,-  inkl. mva
På lager
HPE 10504 960Gbps Type D Fabric Module (Renew)
Varenr.: JC752AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JC752A
9 006,-
11 257,50  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte
Varenr.: JL081A
Org. Artikel#: JL081A
Produkt: Modul  -  Porter: 4  -  Hastighet: 10Gbps
9 591,-
11 988,75  inkl. mva
På lager
HPE Expansionsmodul x 24 + 2 x XFP (Renew)
Varenr.: JD206AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD206A
10 000,-
12 500,-  inkl. mva
På lager
HPE HP 5400 zl2 Management Module
Varenr.: J9827AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9827A
Produkt: Diverse
10 023,-
12 528,75  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte
Varenr.: JL081AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL081A
10 127,-
12 658,75  inkl. mva
På lager
HP HPE 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module, RENEW
Varenr.: J9534AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: J9534A
10 157,-
12 696,25  inkl. mva
På lager
10 325,-
12 906,25  inkl. mva
På lager
Viser 1-60 av 90 produkter

Copyright © 2020 ACE Options AS