Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlevognen her

Nortel GBICs/SFPs

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs / Nortel GBICs/SFPs
Viser 1-4 av 4 produkter
SAFENET 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m(AA1419013)
Varenr.: AA1419013-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AA1419013
På lager
SAFENET 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km (AA1419015)
Varenr.: AA1419015-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AA1419015
På lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m (AA1419043)
Varenr.: AA1419043-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AA1419043
På lager
SAFENET 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm 70km (AA1419037) Compatible
Varenr.: AA1419037-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AA1419037
På lager
Viser 1-4 av 4 produkter

Copyright © 2018 ACE Options AS