Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

transceivers/media converters

Forsiden / Networks / transceivers/media converters
Viser 1-14 av 14 produkter
SAFENET HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP New Retail
Varenr.: AJ717A-C
Org. Artikel#: AJ717A-C
485,-
606,25  inkl. mva
På lager
HPE HP X110 100M SFP LC FX Dual Mode Transceiver / 3CSFP9-81
Varenr.: JD497A
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD497A
1 113,-
1 391,25  inkl. mva
På lager
SAMSUNG HDBase-T Modul mottagare SBB-HRCA/EN
Varenr.: SBB-HRCA/EN
Org. Artikel#: SBB-HRCA/EN
Type: Modul  -  Verter: 0
1 565,-
1 956,25  inkl. mva
På lager
HPE HP LW 8Gb B-series 10km FC SFP Transceiver, New Spare
Varenr.: AJ717ANS
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: AJ717ANS
1 941,-
2 426,25  inkl. mva
På lager
Allied Telesis NEK AT-2914SX/LC-001 GE 1000Mbit SX/LC PCIE
Varenr.: AT-2914SX/LC-001
Org. Artikel#: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 449,-
3 061,25  inkl. mva
På lager
HPE HP FlexFabric 534FLR-SFP+ -Nätverksadapter PCI Exp
Varenr.: 700751-B21R
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: 700751-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 783,-
3 478,75  inkl. mva
På lager
HPE MSA 1Gb RJ-45 iSCSI SFP 4p
Varenr.: C8S75B
Org. Artikel#: C8S75B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 949,-
3 686,25  inkl. mva
På lager
HPE HP X135 10G XFP LC ER Transceiver *Renew*
Varenr.: JD121AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JD121A
3 131,-
3 913,75  inkl. mva
På lager
HPE 813874-B21 Spare
Varenr.: 813874-B21s
Org. Artikel#: 813874-B21
3 214,-
4 017,50  inkl. mva
På lager
CISCO 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Module - MPO Conn - Enterprise-Class
Varenr.: QSFP-40G-SR4-S=
Org. Artikel#: QSFP-40G-SR4-S=
3 495,-
4 368,75  inkl. mva
På lager
HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver (Renew)
Varenr.: 813874-B21R
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: 813874-B21
3 791,-
4 738,75  inkl. mva
På lager
HPE Aruba 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m (Aruba Renew)
Varenr.: JL563AR
Produkttyp: Renew
Org. Artikel#: JL563A
4 733,-
5 916,25  inkl. mva
På lager
SAFENET HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm, NO DDM
Varenr.: JG661A-C
Org. Artikel#: JG661A-C
11 697,-
14 621,25  inkl. mva
På lager
Viser 1-14 av 14 produkter

Copyright © 2020 ACE Options AS