Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

GBICs/SFPs

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs
Viser 1-60 av 352 produkter
SAFENET 100-FX SFP-LC SFP Fast EN 100Base-FX, Comp.
Varenr.: J9054D-C
Org. Artikel#: J9054D-C
106,-
132,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 20km
Varenr.: AT-SPLX20-C
Org. Artikel#: AT-SPLX20-C
106,-
132,50  inkl. mva
På lager
SAFENET SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto 550m transmission on MMF
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-SX-C
116,-
145,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Varenr.: SFP-1G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20U-C
121,-
151,25  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MM=) Compatible
Varenr.: GLC-SX-MM=-C
Org. Artikel#: GLC-SX-MM=-C
132,-
165,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-SX Mini-GBIC
Varenr.: J4858D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4858D-C
137,-
171,25  inkl. mva
På lager
SAFENET HP 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: JD119B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD119B-C
138,-
172,50  inkl. mva
På lager
SAFENET SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX-C
142,-
177,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 20km, DDMI
Varenr.: SFP-1G-1310-U20-C-DDMI
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U20-C-DDMI
151,-
188,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1550 Rx 20km, DDMI
Varenr.: SFP-1G-1310-U15-C-DDMI
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U15-C-DDMI
151,-
188,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Varenr.: SFP-1G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20D-C
151,-
188,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Huawei 1000base WDM SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx, 20km
Varenr.: SFP-1G-1310-U20-HW
Org. Artikel#: SFP-1G-1310-U20-HW
151,-
188,75  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SM=) Compatible
Varenr.: GLC-LH-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LH-SM=-C
152,-
190,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco SFP 1000Base-EX 1310nm DDM 40Km
Varenr.: GLC-EX-SMD=-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-EX-SMD=-C
154,-
192,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Varenr.: J4859D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J4859D-C
155,-
193,75  inkl. mva
På lager
SAFENET HP ProCurve Gigabit-SX-LC mini-GBIC, 550m (J4858C)
Varenr.: J4858C-C
Org. Artikel#: J4858C-C
158,-
197,50  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible
Varenr.: GLC-SX-MMD=-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=-C
160,-
200,-  inkl. mva
På lager
HPE HP X124 1G SFP LC LX Transceiver / 3CSFP92
Varenr.: JD494A
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD494A
162,-
202,50  inkl. mva
På lager
SAFENET 10GBASE-ZR XENPAK Transceiver for SMF 1550nm 80KM
Varenr.: XENPAK-1XGE-ZR-C
Org. Artikel#: XENPAK-1XGE-ZR-C
166,-
207,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: AT-SPLX10-C
Org. Artikel#: AT-SPLX10-C
166,-
207,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx , 20km, DDMI
Varenr.: SFP-1G-1490-D20-C-DDMI
Org. Artikel#: SFP-1G-1490-D20-C-DDMI
166,-
207,50  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Varenr.: SFP-1G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40U-C
166,-
207,50  inkl. mva
På lager
SAFENET X122 1G SFP LC BX-U Transceiver / HP X122 1G SFP LC BX-U Transceiver J9143B
Varenr.: J9143B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9143B-C
168,-
210,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-SR SFP+ Transceiver
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-SR-C
170,-
212,50  inkl. mva
På lager
SAFENET 100-FX SFP-LC SFP Fast EN 100Base-FX, Comp. (J9054C)
Varenr.: J9054C-C
Org. Artikel#: J9054C-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-LX/LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=) Compatible
Varenr.: GLC-LH-SMD=-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter, 550m (DEM-311GT)
Varenr.: DEM-311GT-C
Org. Artikel#: DEM-311GT-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-SX 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-SX-C
Org. Artikel#: SFP-GIG-SX-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Varenr.: SFP-1G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40D-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Dell Transceiver SFP+ 10GBASE-SR
Varenr.: 407-BBOU-C
Org. Artikel#: 407-BBOU-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Extreme 10GBASE-ER XFP, Compatible
Varenr.: 10124-C
Org. Artikel#: 10124-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Extreme 10GBASE-ZR XFP, Compatible
Varenr.: 10125-C
Org. Artikel#: 10125-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Huawei 1000BASE-SX MMF 550m DDMI, Compatible
Varenr.: SFP-GE-SX-MM850-C
Org. Artikel#: SFP-GE-SX-MM850-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Huawei 10GBASE-ER SFP+ SMF, 1550nm, 40km
Varenr.: SFP-10G-ER-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-ER-HW
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Netgear 1000Base-SX-LC SFP trans, Compatible
Varenr.: AGM731F-C
Org. Artikel#: AGM731F-C
181,-
226,25  inkl. mva
På lager
185,-
231,25  inkl. mva
På lager
185,-
231,25  inkl. mva
På lager
188,-
235,-  inkl. mva
På lager
SAFENET HP X120 1G SFP LC SX Transceiver / 0231A0LQ, Compatible
Varenr.: JD118B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD118B-C
193,-
241,25  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, 100m (J8177D)
Varenr.: J8177D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J8177D-C
199,-
248,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Extreme 10GBASE-SR SFP+, Compatible
Varenr.: 10301-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: 10301-C
199,-
248,75  inkl. mva
På lager
SAFENET HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver / 0231A0LG
Varenr.: JD092B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD092B-C
199,-
248,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-LX SFP,1310nm,40KM,With DDM
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX40K-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX40K-C
199,-
248,75  inkl. mva
På lager
SAFENET X122 1G SFP LC BX-D Transceiver / HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver J9142B
Varenr.: J9142B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9142B-C
199,-
248,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco - SFP-(mini-GBIC) - 1000Base-T - RJ-45
Varenr.: SFP-GE-T=-C
Org. Artikel#: SFP-GE-T=-C
203,-
253,75  inkl. mva
På lager
SAFENET HP ProCurve Gigabit-LX-LC mini-GBIC, 10km (J4859C)
Varenr.: J4859C-C
Org. Artikel#: J4859C-C
203,-
253,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Varenr.: EX-SFP-GE10KT13R14-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT13R14-C
205,-
256,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Varenr.: J9150D-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: J9150D-C
206,-
257,50  inkl. mva
På lager
SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF 2km (GLC-FE-100FX)
Varenr.: GLC-FE-100FX=-C
Org. Artikel#: GLC-FE-100FX=-C
213,-
266,25  inkl. mva
På lager
SAFENET SFP 1000Base-T 10/100/1000 Copper Transceiver Module for up to 100m transmission on Cat5
Varenr.: EX-SFP-1GE-T-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-T-C
216,-
270,-  inkl. mva
På lager
218,-
272,50  inkl. mva
På lager
225,-
281,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-SX 850nm 550m GBIC
Varenr.: GBIC-SX-C
Org. Artikel#: GBIC-SX-C
225,-
281,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-LX 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-LX-C
Org. Artikel#: SFP-GIG-LX-C
225,-
281,25  inkl. mva
På lager
SAFENET Allied Telesis AT SPTX - Module100m SFP (mini-GBIC)
Varenr.: AT-SPTX-C
Org. Artikel#: AT-SPTX-C
225,-
281,25  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SM=) Compatible
Varenr.: GLC-LHX-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SM=-C
231,-
288,75  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Varenr.: GLC-TE-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-TE-C
234,-
292,50  inkl. mva
På lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SMD=) Compatible
Varenr.: GLC-LHX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SMD=-C
240,-
300,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-SX SFP 1310NM 2KM
Varenr.: SFP-100-LC-MM-C
Org. Artikel#: SFP-100-LC-MM-C
240,-
300,-  inkl. mva
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx 10km (GLC-BX-D=)
Varenr.: GLC-BX-D=-C
Org. Artikel#: GLC-BX-D=-C
240,-
300,-  inkl. mva
På lager
Viser 1-60 av 352 produkter
Copyright © 2021