Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

GBICs/SFPs

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs
Viser 1-60 av 336 produkter
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-SX Mini-GBIC
Varenr.: J4858D-C
Org. Artikel#: J4858D-C
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 20km
Varenr.: SFP-1G-BX20U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20U-C
På lager
SAFENET Cisco SFP module 100BASE-FX
Varenr.: GLC-GE-100FX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-GE-100FX
På lager
På lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Varenr.: J4859D-C
Org. Artikel#: J4859D-C
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 20km
Varenr.: SFP-1G-BX20D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX20D-C
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1270nm Tx/1330nm Rx, 40km
Varenr.: SFP-1G-BX40U-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40U-C
På lager
SAFENET HP 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: JD119B-C
Org. Artikel#: JD119B-C
På lager
På lager
SAFENET Extreme 10GBASE-SR SFP+, Compatible
Varenr.: 10301-C
Org. Artikel#: 10301-C
På lager
SAFENET 100-FX SFP-LC SFP Fast EN 100Base-FX, Comp. (J9054C)
Varenr.: J9054C-C
Org. Artikel#: J9054C-C
På lager
SAFENET 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter, 550m (DEM-311GT)
Varenr.: DEM-311GT-C
Org. Artikel#: DEM-311GT-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-SX 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-SX-C
Org. Artikel#: SFP-GIG-SX-C
På lager
SAFENET Cisco Bidi SFP 1330nm Tx/1270nm Rx, 40km
Varenr.: SFP-1G-BX40D-C
Org. Artikel#: SFP-1G-BX40D-C
På lager
SAFENET Huawei 1000BASE-SX MMF 550m DDMI, Compatible
Varenr.: SFP-GE-SX-MM850-C
Org. Artikel#: SFP-GE-SX-MM850-C
På lager
SAFENET Netgear 1000Base-SX-LC SFP trans, Compatible
Varenr.: AGM731F-C
Org. Artikel#: AGM731F-C
På lager
SAFENET Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Varenr.: J9150D-C
Org. Artikel#: J9150D-C
På lager
På lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m (GLC-T=)
Varenr.: GLC-T=-C
Org. Artikel#: GLC-T=-C
På lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR SFP Module, S-Class
Varenr.: SFP-10G-SR-S-C
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-S-C
På lager
SAFENET CISCO SAFENET 1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Varenr.: GLC-LX-SM-RGD-C
Org. Artikel#: GLC-LX-SM-RGD-C
På lager
På lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-SR SFP+ Transceiver
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-SR-C
På lager
På lager
SAFENET HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Varenr.: JL437A-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: JL437A
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Varenr.: EX-SFP-GE10KT13R14-C
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT13R14-C
På lager
På lager
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-SX 850nm 550m GBIC
Varenr.: GBIC-SX-C
Org. Artikel#: GBIC-SX-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-LX 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-LX-C
Org. Artikel#: SFP-GIG-LX-C
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: AT-SPLX10-C
Org. Artikel#: AT-SPLX10-C
På lager
På lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SMD=) Compatible
Varenr.: GLC-LHX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-LHX-SMD=-C
På lager
SAFENET 100BASE-EX SFP 1310nm SMF 40km (GLC-FE-100EX=)
Varenr.: GLC-FE-100EX=C
Org. Artikel#: GLC-FE-100EX=C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-SX SFP 1310NM 2KM
Varenr.: SFP-100-LC-MM-C
Org. Artikel#: SFP-100-LC-MM-C
På lager
SAFENET Cisco - SFP-(mini-GBIC) - 1000Base-T - RJ-45
Varenr.: SFP-GE-T=-C
Org. Artikel#: SFP-GE-T=-C
På lager
SAFENET Extrem 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Varenr.: 10065-C
Org. Artikel#: 10065-C
På lager
SAFENET Linksys 1000BASE-LH 1310nm 40km SFP (MGBLH1)
Varenr.: MGBLH1-C
Org. Artikel#: MGBLH1-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-LX SFP 1310NM 15KM
Varenr.: SFP-100-LC-SM15-C
Org. Artikel#: SFP-100-LC-SM15-C
På lager
SAFENET Cisco 1000BASE-ZX SFP SMF 1550nm 70km, Compatible
Varenr.: GLC-ZX-SMD=-C
Org. Artikel#: GLC-ZX-SMD=-C
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Varenr.: EX-SFP-GE10KT14R13-C
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT14R13-C
På lager
SAFENET 1000BASE-T GBIC copper 100m RJ45 Connector (WS-G5483=)
Varenr.: WS-G5483=C
Org. Artikel#: WS-G5483=C
På lager
SAFENET 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D / Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D, SMF
Varenr.: GLC-FE-100BX-D-C
Org. Artikel#: GLC-FE-100BX-D-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-ZX SFP 1310NM 40KM
Varenr.: SFP-100-LC-SM40-C
Org. Artikel#: SFP-100-LC-SM40-C
På lager
SAFENET Allied Telesis AT SPTX Module100m SFP (mini-GBIC)
Varenr.: AT-SPTX-C
Org. Artikel#: AT-SPTX-C
På lager
SAFENET Huawei10GBASE-SR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-SR-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-HW
På lager
SAFENET Netgear 1000Base-LX-LC SFP trans, Compatible
Varenr.: AGM732F-C
Org. Artikel#: AGM732F-C
På lager
SAFENET Netgear 1000Base-T SFP trans, Compatible
Varenr.: AGM734F-C
Org. Artikel#: AGM734F-C
På lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible
Varenr.: GLC-SX-MMD=-C
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=-C
På lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-LR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-LR-AL
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-AL
På lager
SAFENET Huawei 10GBASE-LR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-LR-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-HW
På lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-LR SFP+ Transceiver
Varenr.: EX-SFP-10GE-LR-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-LR-C
På lager
SAFENET HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver / 0231A0LG
Varenr.: JD092B-C
Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: JD092B-C
På lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH GBIC 1310nm, 10km Single mode (WS-G5486=)
Varenr.: WS-G5486=C
Org. Artikel#: WS-G5486=C
På lager
SAFENET 10GBASE-LR ENTERPRISE-CLASS SFP
Varenr.: SFP-10G-LR-S-C
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-S-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-LX 1310nm 10km GBIC
Varenr.: GBIC-LX-C
Org. Artikel#: GBIC-LX-C
På lager
Viser 1-60 av 336 produkter

Copyright © 2019 ACE Options AS