Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlevognen her

GBICs/SFPs

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs
Viser 1-60 av 307 produkter
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MM=) Compatible
Varenr.: GLC-SX-MM=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-SX-MM=
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m
Varenr.: AT-SPSX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPSX
På lager
SAFENET 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=) Compatible
Varenr.: GLC-SX-MMD=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
På lager
SAFENET Huawei 1000BASE-SX MMF 550m DDMI, Compatible
Varenr.: SFP-GE-SX-MM850-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GE-SX-MM850
På lager
SAFENET HP ProCurve Gigabit-SX-LC mini-GBIC, 550m (J4858C)
Varenr.: J4858C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J4858C
På lager
SAFENET SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto 550m transmission on MMF
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-SX
På lager
SAFENET HP X120 1G SFP LC SX Transceiver / 0231A0LQ, Compatible
Varenr.: JD118B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: JD118B
På lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SM=) Compatible
Varenr.: GLC-LH-SM=-C
Org. Artikel#: GLC-LH-SM=-C
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: AT-SPLX10-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPLX10
På lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-SX Mini-GBIC
Varenr.: J4858D-C
Org. Artikel#: J4858D-C
På lager
SAFENET Extreme SFP, 1000BASE-SX, LC connector, 550m (10051)
Varenr.: 10051-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 10051
På lager
SAFENET HP ProCurve Gigabit-LX-LC mini-GBIC, 10km (J4859C)
Varenr.: J4859C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J4859C
På lager
SAFENET 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=) Compatible
Varenr.: GLC-LH-SMD=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 10km (GLC-BX-U=) Compatible
Varenr.: GLC-BX-U=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-BX-U=
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 20km (GLC-BX-U20=) Compatible
Varenr.: GLC-BX-U20=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-BX-U20=
På lager
SAFENET HP 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: JD119B-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: JD119B
På lager
SAFENET SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-LX
På lager
SAFENET 100BASE-FX SFP 1310nm MMF 2km (GLC-FE-100FX)
Varenr.: GLC-FE-100FX=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-FE-100FX=
På lager
SAFENET Aruba 1-port 1000Base-LX Mini-GBIC
Varenr.: J4859D-C
Org. Artikel#: J4859D-C
På lager
SAFENET Extreme SFP, 1000BASE-LX, LC connector, 10km (10052)
Varenr.: 10052-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 10052
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1490Tx /1310 Rx 10km (GLC-BX-D=)
Varenr.: GLC-BX-D=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-BX-D=
På lager
SAFENET 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter, 550m (DEM-311GT)
Varenr.: DEM-311GT-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: DEM-311GT
På lager
SAFENET 100-FX SFP-LC SFP Fast EN 100Base-FX, Comp. (J9054C)
Varenr.: J9054C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J9054C
På lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-SR-C
Produkttyp: Compatible<br />Org. Artikel#: SFP-10G-SR
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-C
På lager
SAFENET Cisco 10GBASE-SR SFP Module, S-Class
Varenr.: SFP-10G-SR-S-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-S
På lager
SAFENET Huawei10GBASE-SR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-SR-HW
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-HW
På lager
SAFENET 1000BASE-T SFP, 100m (J8177C)
Varenr.: J8177C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: J8177C
På lager
SAFENET Allied Telesis AT SPTX Module100m SFP (mini-GBIC)
Varenr.: AT-SPTX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPTX
På lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m (GLC-T=)
Varenr.: GLC-T=-C
Org. Artikel#: GLC-T=-C
På lager
SAFENET Cisco 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Varenr.: GLC-TE-C
Org. Artikel#: GLC-TE-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-SX 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-SX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GIG-SX
På lager
SAFENET Linksys 1000Base-SX SFP, MMF, 850nm, 550m (MGBSX1)
Varenr.: MGBSX1-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: MGBSX1
På lager
SAFENET SFP 1000Base-T 10/ 100/ 1000 Copper Transceiver Module for up to 100m transmission on Cat5
Varenr.: EX-SFP-1GE-T-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-1GE-T
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Varenr.: EX-SFP-GE10KT13R14-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT13R14
På lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SM=) Compatible
Varenr.: GLC-LHX-SM=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-LHX-SM=
På lager
SAFENET 1000BASE-TX SFP, RJ-45 connector, 100m (AT-SP8T)
Varenr.: AT-SP8T-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SP8T
På lager
SAFENET CISCO SAFENET 1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Varenr.: GLC-LX-SM-RGD-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-LX-SM-RGD
På lager
SAFENET Extrem 1000BASE-T SFP RJ45 Connector 100m
Varenr.: 10065-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 10065
På lager
SAFENET 1000BASE-LHX SFP SMF 1310nm 40km (GLC-LHX-SMD=) Compatible
Varenr.: GLC-LHX-SMD=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-LHX-SMD=
På lager
SAFENET Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Varenr.: J9150D-C
Org. Artikel#: J9150D-C
På lager
SAFENET 1000BASE-SX GBIC 850nm, 550m Multmode SC connector (WS-G5484=)
Varenr.: WS-G5484=C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: WS-G5484=
På lager
SAFENET Cisco - SFP-(mini-GBIC) - 1000Base-T - RJ-45
Varenr.: SFP-GE-T=-C
Org. Artikel#: SFP-GE-T=
På lager
SAFENET HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Varenr.: JL437A-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: JL437A
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-T GBIC
Varenr.: GBIC-C-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-C
På lager
SAFENET 1000BASE-LX Mini GBIC For Single or Multimode Fiber, 10km (DEM-310GT)
Varenr.: DEM-310GT-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: DEM-310GT
På lager
SAFENET Juniper EX 10GBase-SR SFP+ Transceiver
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR-C
Org. Artikel#: EX-SFP-10GE-SR-C
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 1000BASE-SX 850nm 550m GBIC
Varenr.: GBIC-SX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GBIC-SX
På lager
SAFENET 1000Base-T SFP Copper, RJ-45 connector, 100m (3CSFP93)
Varenr.: 3CSFP93-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: 3CSFP93
På lager
SAFENET Cisco 1000base SFP-BIDI 1310Tx /1490 Rx 40km (GLC-BX-U40=) Compatible
Varenr.: GLC-BX-U40=-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-BX-U40=
På lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-SR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-SR-AL
Org. Artikel#: SFP-10G-SR-AL
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent SFP-GIG-LX 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET
Varenr.: SFP-GIG-LX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GIG-LX
På lager
SAFENET Linksys 1000BASE-LX 1310nm 10km SFP (MGBLX1)
Varenr.: MGBLX1-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: MGBLX1
På lager
SAFENET Juniper SFP 1000Base-BX Tx 1310nm/Rx 1490nm for 10km
Varenr.: EX-SFP-GE10KT14R13-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: EX-SFP-GE10KT14R13
På lager
SAFENET Alcatel 10GBASE-LR SFP, Compatible
Varenr.: SFP-10G-LR-AL
Org. Artikel#: SFP-10G-LR-AL
På lager
SAFENET 1000Base SFP 1310nm SMF 10km with DDM GLC-LH-SM with DOM (SFP-GE-L=)
Varenr.: SFP-GE-L=C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-GE-L=
På lager
SAFENET 100BASE-EX SFP 1310nm SMF 40km (GLC-FE-100EX=)
Varenr.: GLC-FE-100EX=C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: GLC-FE-100EX=
På lager
SAFENET Alcatel-Lucent 100BASE-SX SFP 1310NM 2KM
Varenr.: SFP-100-LC-MM-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: SFP-100-LC-MM
På lager
Viser 1-60 av 307 produkter

Copyright © 2018 ACE Options AS