Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs / Cisco GBICs/SFPs / CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=)

CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m

Varenr.:
GLC-SX-MMD=
EAN:
746320609133

Leveranstid: 0-1 Dagar
Org. Artikel#: GLC-SX-MMD=
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1 745,-
2 181,25 inkl. mva
I butik: På lager 10+ På fjernlager: På lager 100+

Copyright © 2020 ACE Options AS