Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

BARCO 10GB Shortwave SFP+ SR 850nm 300m Transceiver - Transceiver - 10 Gbps

Forsiden / Networks / transceivers/media converters / BARCO 10GB Shortwave SFP+ SR 850nm 300m Transceiver - Transceiver - 10 Gbps
BARCO 10GB Shortwave SFP+ SR 850nm 300m Transceiver - Transceiver - 10 Gbps (57-0000075-01-RF)
BARCO 10GB Shortwave SFP+ SR 850nm 300m Transceiver - Transceiver - 10 Gbps (57-0000075-01-RF)

BARCO 10GB Shortwave SFP+ SR 850nm 300m Transceiver - Transceiver - 10 Gbps

Varenr.:
57-0000075-01-RF

Org. Artikel#: 57-0000075-01-RF
682,-
852,50 inkl. mva
I butik: Ikke på lager På fjernlager: På lager 2
Copyright © 2021