Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlevognen her

Allied Telesis GBICs/SFPs

Forsiden / Networks / GBICs/SFPs / Allied Telesis GBICs/SFPs
Viser 1-6 av 6 produkter
SAFENET Allied 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, 550m
Varenr.: AT-SPSX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPSX
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-LX SFP, SMF, 1310nm, 10km
Varenr.: AT-SPLX10-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPLX10
På lager
SAFENET Allied Telesis AT SPTX Module100m SFP (mini-GBIC)
Varenr.: AT-SPTX-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPTX
På lager
SAFENET 1000BASE-TX SFP, RJ-45 connector, 100m (AT-SP8T)
Varenr.: AT-SP8T-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SP8T
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-ELX SFP, SMF, 1310nm, 40km
Varenr.: AT-SPLX40-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPLX40
På lager
SAFENET Allied 1000BASE-ZX SFP, SMF, 1550nm, 80km
Varenr.: AT-SPZX80-C
Produkttyp: Compatible
Org. Artikel#: AT-SPZX80
På lager
Viser 1-6 av 6 produkter

Copyright © 2018 ACE Options AS