Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
HPE 2530-24G Switch (J9776A#ABB) CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP SMF 1310nm 10km (GLC-LH-SMD=) CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850nm 550m (GLC-SX-MMD=)
På lager
På lager
På lager
Leveranstid: 3-4 Dagar
Org. Artikel#: J9776A#ABB
Org. Artikel#: GLC-LH-SMD=
4 011,-
5 013,75  inkl. mva
2 908,-
3 635,-  inkl. mva
1 185,-
1 481,25  inkl. mva

Copyright © 2020 ACE Options AS